SOLIS 50 RX

Univerzální traktor pro práci na farmě nebo obecní údržbu
  • přímo vstřikovaný dieselový motor tovární výroby o výkonu 48 HP
  • plně synchronizovaná převodovka 8+2
  • zadní vývodový hřídel 540 ot./min.
  • zcela nový elektronický přístrojový panel
  • 2WD nebo 4WD

SOLIS 50 RX - nyní ve zcela novém designu !

Traktor Solis 50 je univerzální společník pro práci na farmě nebo pro obecní údržbu. Nezalekne se ani práce v lese nebo v sadu. Ať už je nasazen kdekoliv, bude vždy výkonným, produktivním a spolehlivým partnerem. Traktor pohání tříválcový motor o výkonu 48 koní a je vybaven mechanickou synchronizovanou převodovkou 8+2. Standardem jsou pak brzdy v olejové lázni, hydraulické řízení a vzduchové brzdy přívěsu.

Dostupná je varianta CABRIO nebo varianta s kabinou s topením.

Kategorie 50 HP

Traktor pohání tříválcový atmosféricky plněný motor tovární výroby 3102EL o výkonu 48 koňských sil. Řadové čerpadlo a další komponenty vstřikovacího systému vyrábí BOSCH.

Robustní konstrukce

Traktor je vybaven mechanickou převodovkou s osmi rychlostmi dopředu a dvěma dozadu. Solis 50 je možno objednat ve variantách jak 2WD tak 4WD.

Připraven pro práci

Zdvih ramen TBZ je 1600 kg. Traktor je vybaven zadní VH o rychlosti 540 ot./min, kompresorem, jednohadicovým systémem brzd, funkcí Lift-O-Matic™, brzdami v olejové lázni a otočným závěsem.

Vybavený

Zcela nový je podsvícený elektronický přístrojový panel s displejem. Traktor je vybaven čidlem zanesení vzduchového filtru a čidly proti nechtěnému startu se zařazenou rychlostí.

Máte zájem o toto zařízení?