Green Climber LV 300 Pro

Dálkově ovládaný pásový nosič s motorem Yanmar
  • svahová dostupnost až 60°
  • kapalinou chlazený naftový motor Yanmar s výkonem 30 HP
  • dálkové ovládání do vzdálenosti 300 m
  • maximální rychlost 9 km/h
  • rozšiřitelné pásy až na 170 cm
  • boční posuv nářadí o 400 mm
  • rychloupínací systém pro výměnné adaptéry
  • hmotnost 850 kg

Green Climber LV 300 Pro

Dálkově řízený stroj s mulčovačem (případně jiným pracovním nářadím), jehož hlavní předností je skutečnost, že je možné ho používat bez obsluhy na palubě. Díky rozšiřitelnému podvozku je možné ho používat ve strmých svazích až do výše 60° do kopce, z kopce i diagonálně.

Green Climber LV 300 Pro je sekačka určená k údržbě zelených ploch u silnic, dálnic, železnic, obzvláště v těžko dostupných oblastech, kam se člověk obyčejně nedokáže dostat. Díky své nízké hmotnosti a celkové všestrannosti je Green Climber velmi užitečným strojem.

Systém dálkového ovládání Green Climber LV 300 Pro dělá práci jednoduchou a hlavně bezpečnou - umožňuje stroji pohybovat se rychle a s velkou přesností. Je vybaven elektronickým směrovým korekčním systémem, který řídí přirozený sklon stroje.

Green Climber LV 300 Pro je vybaven automatickým čisticím systémem s reverzibilním ventilátorem, který udržuje chladič čistý a účinný i při práci v prašném terénu.

Rychloupínací systém u strojů Green Climber byl zkontruován tak, aby byla zajištěna rychlá výměna příslušenství bez použití klíče. Navíc je možný posuv nářadí do tsrany vpravo i vlevo o 400 mm.

Speciální podvozek vyrobený z HARDOX oceli zabraňuje nechtěnému svléknutí pásů a snižuje náklady na provoz stroje.

Přehledný zobrazovací panel - na viditelném místě ukazuje stav baterie, aktuální množství paliva, otáčky motoru a další funkce.

Plně variabilní pojezdová rychlost - axiální čerpadlo dává přesně potřebný výkon, díky kterému systém pracuje vždy při optimální rychlosti bez ztrát a zahřívání = nižší spotřeba, větší výkon, delší životnost, plynulejší ovládání.

Možnost dodat s mulčovačem, sněhovou frézou, radlicí, drážkovačem, navijákem, frézou na pařezy...

Máte zájem o toto zařízení?